Hızlı İlan Arama

Dil Seçimi

Turkish English German French Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish

Emlak Danışmanı

Portföyümüzden Seçmeler

Hava Durumu

Duyurular

Kredi Hesaplama

Anket

BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

1998 yılında cam mozaik satışı ve uygulamasıyla başladığımız inşaat sektörü, 2007 yılında EDREMİT EROĞLU İNŞAAT olarak konut faaliyetleri ile İnşaat sektöründe yerini almıştır. 2007'den bu güne kadar Edremit ve Altınoluk'ta birçok konut inşaa etmiştir. Eroğlu inşaat adı altında konut, Cam Mozaik ve Duşakabin Sistemleri ile faaliyetlerini sürdüren firmamız 2014 yılından itibaren Emlak Sektörüne de giriş yapmıştır. Değişen ve gelişen ülkemizde, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Ancak devam eden konut açığını karşılamak ve sektörün güçlü bir temsilcisi olacak güven, kalitenin simgesi olmuştur. Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir. Artan konut ihtiyaçlarının karşılanması, müşteri taleplerinin yerine getirilmesi ve istenilen konutlara süratli bir şekilde ulaşılabilmesi için EDREMİT EROĞLU EMLAK olarak emlak konut alanında faaliyetimiz devam etmektedir.

Gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir. EDREMİT EROĞLU EMLAK pazarladığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında deneyimli kadrosu ile hizmetler sunmaktadır.  EDREMİT EROĞLU EMLAK internet servisi ile hayatınızı dahada kolaylaştırır.İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.
 
Evinizi, işyerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermekmi istiyorsunuz? 
EDREMİT EROĞLU EMLAK güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.